×

MAYBESA ENERJİ

Sulu Filtre, Wet Scrubbeer Filtre, Elektrostatik Filtre, Ozon Jeneratorü, Toz Toplama Sistemleri, Havalandırma, Soğutma, Jet Cap, Duman Tahliye, Menfez, Hücreli Aspiratör, Evaporatif, Roftop, Klima Santrali, Kare Kanal, Yuvarlak Kanal, Spiro Kanal, Oval Kanal, Prizmatik Kanal, İzmir Havalandırma, Aydın Havalandırma, Muğla Havalandırma, Manisa Havalandırma, Uşak Havalandırma, Denizli Havalandırma, Bursa Havalandırma, Sığınak Havalandırması, Hastane Havalandırması

Elektrostatik Filtre

Davlumbazdan çıkan duman kullanım amacına göre içinde yağ koku partikül vb atıklar barındırmaktadır ve bu atıklar arıtılmadığı taktirde yaşam alanlarımızı tehtit etmektedir bu tehtidi ortadan kaldırmak için farklı filtrelemelere ihtiyaç duyulmaktadır .

Elektrostatik Filtre

Elektrostatik filtre Gelişmiş ülkelerde uzun yıllardır kullanılmaktadır.Ancak ülkemizde son birkaç yılda kullanılmaya başlamıştır.Ülkemizde bir çok firma çin menşei ürünleri satın alarak bazı değişiklikler ile satışa sunmaktadır.Her firma kendi sattığı ürünü olağanüstü güçleri olan bir sistemmiş gibi anlatsada davlumbazdan çıkan duman kullanım amacına göre içinde yağ koku partikül vb atıklar barındırmaktadır ve bu atıklar arıtılmadığı taktirde yaşam alanlarımızı. Tehtid etmektedir bu tehtidi ortadan kaldırmak için farklı filtrelemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Gelin MAYBESA Elektrostatik filtreyi birlikte tanıyalım.

  • MAYBESA Elektrostatik filtre cihazın içinde yağ birikmez.
  • MAYBESA Elektrostatik filtre koruma sistemi vardır woltaj değişiminde cihaz kendini korumaya alır.
  • MAYBESA Elektrostatik filtre %100 yerli üretimdir herhangi bir elektrikçi de müdahale edebilir üretimimizi engellemez.
  • MAYBESA Elektrostatik filtre kaset veya tüp şeklinde aktif karbon granül filtreler ile veya ozon jeneratörleri ile farklı UV sistemleri ile koku bertarafı konusunda alternatifler sunmaktadır.
  • Donanımlı ekip ve ekipmanımız ile 13 ülkede hizmet vermekteyiz

Belgeler

TOP