×

MAYBESA ENERJİ

Sulu Filtre, Wet Scrubbeer Filtre, Elektrostatik Filtre, Ozon Jeneratorü, Toz Toplama Sistemleri, Havalandırma, Soğutma, Jet Cap, Duman Tahliye, Menfez, Hücreli Aspiratör, Evaporatif, Roftop, Klima Santrali, Kare Kanal, Yuvarlak Kanal, Spiro Kanal, Oval Kanal, Prizmatik Kanal, İzmir Havalandırma, Aydın Havalandırma, Muğla Havalandırma, Manisa Havalandırma, Uşak Havalandırma, Denizli Havalandırma, Bursa Havalandırma, Sığınak Havalandırması, Hastane Havalandırması

Gizlilik Politikası

     MAYBESA ENERJİ'ya ait olan bu web sayfası siz hizmet verdiğimiz kişilerle ilgili bilgileri, size bir hizmet sunmanın parçası olmadıkça, üçüncü taraflarla paylaşmamaktadır. Yasal şartlar gereği ilgili kurumlarca talep gelmediği takdirde adınızı, adresinizi, e-posta adresinizi veya kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilere asla vermeyeceğiz. Eğer bizimle iletişime geçtiyseniz en güncel hizmetlerimiz, haberlerimiz ve özel tekliflerimizle sizi e-posta yoluyla ara sıra bilgilendirebiliriz. Bizden gelen bilgilendirmeleri istemiyorsanız, size gönderebileceğimiz herhangi bir e-posta iletişiminde "aboneliği iptal et" bağlantısını kullanarak istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

     Bu Gizlilik Politikası Bildirimi yalnızca Web Sitemizi(www.maybesaenerji.com.tr) kapsar. Dış bağlantı linkleri dahilindeki diğer web sitelerini kapsamaz. Bu nedenle, bağlantılı sitelerin içeriği ve faaliyetleri hakkında hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmiyoruz.

     MAYBESA ENERJİ, bu gizlilik politikasını istediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar.

TOP