×

MAYBESA ENERJİ

Sulu Filtre, Wet Scrubbeer Filtre, Elektrostatik Filtre, Ozon Jeneratorü, Toz Toplama Sistemleri, Havalandırma, Soğutma, Jet Cap, Duman Tahliye, Menfez, Hücreli Aspiratör, Evaporatif, Roftop, Klima Santrali, Kare Kanal, Yuvarlak Kanal, Spiro Kanal, Oval Kanal, Prizmatik Kanal, İzmir Havalandırma, Aydın Havalandırma, Muğla Havalandırma, Manisa Havalandırma, Uşak Havalandırma, Denizli Havalandırma, Bursa Havalandırma, Sığınak Havalandırması, Hastane Havalandırması

Uygulamasını birlikte yürüttüğümüz Orva İlaç Sanayi A.Ş. havalandırma projesinde; - Yaklaşık 17.000m² galvaniz sac kanal imalatı (C sızdırmazlık sınıfını sağlayacak şekilde), - Yaklaşık 12.000m² kanal monajı (sızdırmazlık testlerinde istenen değerleri sağlayacak şekilde), - Muhtelif kanal üzeri havalandırma ekipmanlarının montajı, - Yaklaşık 5.000m² dış ortam ve teknik alan alüminyum sac kanal kaplaması imalat ve montajını ekibiniz ile birlikte başarılı bir şekilde tamamlamış bulunmaktasınız. Proje süresince taleplerimize hızlı cevap verişiniz, bizim ekiplerimiz ve şantiyedeki diğer ekipler ile uyumlu çalışmanız için özellikle teşekkür eder, başka projelerde de birlikte çalışmayı umarız. İşlerinizde başarılarınızın devamı dileklerimizle..

Gamze Özyoğurtçu

Eke İnşaat A.Ş. - Yönetim Kurulu Üyesi
Sesa Plastik Ambalaj fabrikasında, yaklaşık toplam 3500 M² alanda 6 (altı) Adet 73.000 M³/H kapasiteli cihazlar kullanarak kurmuş olduğunuz, Evaporatif Soğutma ve Havalandırma sisteminde göstermiş olduğunuz başarılı çalışma nedeniyle sizi kutluyorum. Projenin başlangıcında endişe ettiğim olası aksaklıklara meydan vermediniz. Çalışan bir fabrikada üretim faaliyetlerini sıkıntıya sokmadan yürüttüğünüz dikkatli ve uyumlu çalışma yapılan imalatların kalitesi ve sonuçta elde edilen sonuçların projede hesaplanan teorik değerlere ulaşması takdirlerimizi kazanmıştır. Size başarılarınızın devamını dilerim.

Osman BAHADIR

SESA Ambalaj A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi
TOP